ZAKHYST For PC Windows Mac Free Download

ZAKHYST for PC to install it on Windows 10, 11. A complete guide about how to download ZAKHYST software latest versions of Free, Pro and MOD even for mac, desktop, laptop. So, Install ZAKHYST Free Tools App in the easiest method on your Computer.

App Preview & Download

ZAKHYST poster
ZAKHYST screenshot 1
ZAKHYST screenshot 2

FAQ & User Guide of ZAKHYST App

Якщо є хоч якийсь натяк на небезпеку – просто натисніть кнопку «АКТИВУВАТИ» і в найкоротший термін до Вас приїдуть підготовлені охоронці ВЕНБЕСТ. ВЕНБЕСТ найбільша приватна охоронна компанія в Україні, яка захищає з 1991 року та має в розпорядженні 566 груп мобільного реагування по всій території України.

Як працює додаток?
Щоб викликати охорону – оберіть точку на карті або ж просто натисніть та утримайте кнопку «АКТИВУВАТИ» і екіпаж охорони прибуде за Вашими координатами. Це так само просто як викликати таксі.

Хто може користуватись додатком?
Чи Ви громадянин України чи гостюєте, будьте впевнені в своїй безпеці та близьких. Скористатися захистом від ВЕНБЕСТ може будь-хто, за умови оформленої підписки та сплачених викликів.

Як здійснити виклик?
Після реєстрації та оформлення підписки Вам одразу буде доступний перший виклик безкоштовно. Для виклику натисніть та утримуйте кнопку «АКТИВУВАТИ», Ваші координати та дані передаються трьом групам мобільного реагування що поблизу. І перша група яка прийме виклик прибуде до Вас в найкоротший можливий термін.

Хибний виклик?
Краще раніше чим пізно! Ситуації можуть бути різні, буде краще якщо Ви зробите виклик якомога раніше і навіть якщо на момент прибуття охорони небезпека мине це не буде рахуватись як хибна тривога. Кожну ситуацію ми розглядаємо окремо але для тих хто буде бавитись ціна наступного виклику зросте в 3 рази.

Яка зона покриття додатку?
Перевірити покриття Ви можете в додатку або на сайті. В зону покриття не входять ліси, озера, річки або парки в які не можливо швидко дістатися. Якщо ж виникла ситуація яка можете нести загрозу а Ви поза зоною покриття – Ви можете встановити точку виклику ближче до проїжджої частини та зробити все можливе щоб дістатись до неї.

Як діє охорона на виклику?
Основна задача охоронників це захистити Вас від небезпеки! Ми не даємо правову оцінку ситуації і діємо в рамках законодавства.

How To Download ZAKHYST To Install on PC Windows Mac

The APK edition of ZAKHYST software is available for Android. If the app developer Venbest has developed an EXE file for Windows and DMG for Mac, then search ZAKHYST software on FileHippo or Apple App Store.

Don’t find the EXE or DMG edition of ZAKHYST software? Finally, an Emulator can help you to install free or pro version of ZAKHYST on PC or Mac.

What’s New on Recent Edition of ZAKHYST

Conclusion of ZAKHYST Uploaded by

Hope the guide and method of installing ZAKHYST on PC like Windows and macOS will be super easiest for everyone. Venbest is updating ZAKHYST app gradually. So keep your eye on the WebAidLine to get the newest frequently uploaded by . And, regular visit on WebAidLine to get more apps like ZAKHYST.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *