LinkHome For PC Windows Mac Free Download

LinkHome for PC to install it on Windows 10, 11. A complete guide about how to download LinkHome software latest versions of Free, Pro and MOD even for mac, desktop, laptop. So, Install LinkHome Free Tools App in the easiest method on your Computer.

App Preview & Download

LinkHome poster
LinkHome screenshot 1
LinkHome screenshot 2

FAQ & User Guide of LinkHome App

LinkHome, bağlantı (link / URL) kaydetmek amacı ile tasarlanmış bir uygulamadır. Kaydedilecek bağlantı (link / URL) manuel olarak girilebileceği gibi herhangi bir uygulamada paylaş seçeneği ile de uygulamaya kaydedilebilir. Uygulamadaki asıl amaç da herhangi bir uygulamadan paylaşım yapılarak istenilen bağlantıyı (link / URL) kaydetmektir. Bu şekilde tüm sosyal medya uygulamalarındaki beğenilen, sonrasında tekrar ulaşılmak istenilen paylaşımlar LinkHome ile tek bir uygulama altında tutulacaktır. Kullanıcı uygulamada bulunan kategori özelliği ile rahatça bağlantılarını (link / URL) organize edebilecektir. Uygulamanın tasarlanmasındaki amaç; sosyal medya uygulamalarındaki paylaşımları ve sık kullanılan alışveriş siteleri gibi yerlerde bağlantıları (link / URL) tekrar ulaşılabilmesi için kayıt altında tutmaktır.

How To Download LinkHome To Install on PC Windows Mac

The APK edition of LinkHome software is available for Android. If the app developer Rıza ALTINOK has developed an EXE file for Windows and DMG for Mac, then search LinkHome software on FileHippo or Apple App Store.

Don’t find the EXE or DMG edition of LinkHome software? Finally, an Emulator can help you to install free or pro version of LinkHome on PC or Mac.

What’s New on Recent Edition of LinkHome

LinkHome uygulaması – Versiyon 1.0.0

Conclusion of LinkHome Uploaded by Xiên Nguyễn

Hope the guide and method of installing LinkHome on PC like Windows and macOS will be super easiest for everyone. Rıza ALTINOK is updating LinkHome app gradually. So keep your eye on the WebAidLine to get the newest frequently uploaded by Xiên Nguyễn. And, regular visit on WebAidLine to get more apps like LinkHome.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PlayStoreGet LinkHome on Google PlayUrl