Köyümden For PC Windows Mac Free Download

Köyümden for PC to install it on Windows 10, 11. A complete guide about how to download Köyümden software latest versions of Free, Pro and MOD even for mac, desktop, laptop. So, Install Köyümden Free Tools App in the easiest method on your Computer.

App Preview & Download

Köyümden poster
Köyümden screenshot 1
Köyümden screenshot 2

FAQ & User Guide of Köyümden App

Merhabalar,

Uygulama köyünden bal, pekmez, kayısı gibi ürünler getirip, eş dost çevresine satış yapan kullanıcılara yöneliktir. Basit tutularak, belirtilen kitleye uygun ihtiyaçların dışına çıkılmamıştır.

Ürün ve cinsi bazlı stok kayıt, bu ürünlerle müşteri kaydı, ana ekranda bu siparişlerin listelenmesi, siparişlerin tamamlanması (veya iptali), tamamlanan alışverişlerin listelenmesi, elde edilen gelir, ürün bazlı veya müşteri bazlı satış sorgulama temel işlevlerdir.

Kullanım:
Öncelikle ilk kurulumda boş ekran görünecektir. Sağ üstteki menü çubuğundan satacağınız her ürün için stok kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra bu sayfadan ürünlerinizin stok bilgilerini güncelleyip ya da silebilirsiniz. Müşteri ekleme sayfasından ilgili ürün seçilerek müşteri adı ve sipariş adeti girilerek sipariş kaydı oluşturulur. Stoğunuz yetersizse sipariş kaydı yapılamayacaktır. Kayıtlı siparişler ana menüde listelenecektir. Satış tamamlandığında ya da sipariş iptal olduğunda ilgili siparişe basılı tutularak bu işlemlerin yapılacağı sayfaya geçilir. Sipariş iptal olduğunda stoğa iade otomatik gerçekleşir. Tamamlanan satışlar sayfasından geçmişteki satışlar incelenebilir. İlgili siparişe basılı tutarak açılan yeni sayfada bu kişiye yapılmış bütün siparişler ya da bu ürünün bütün satışları incelenebilir. İstenildiği takdirde veri silinebilir. Müşteri bazlı inceleme özelliğini verimli kullanmak için sipariş oluştururken isim/soyisim birebir aynı yazılmalıdır. Uygulama, köyden vs ürün getirip kendi çapında satış yapacak kişiler için tasarlanmış temel ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Telefonunuzun kendi hafızasını kullanıyor olup uygulamayı silmediğiniz sürece veriler kaybolmaz. İnternetten veri alıp verme işlemi yapmaz. Basit bir hesap makinesi / not defteri gibi düşünebilirsiniz. İyi satışlar.

How To Download Köyümden To Install on PC Windows Mac

The APK edition of Köyümden software is available for Android. If the app developer ercanaslan48 has developed an EXE file for Windows and DMG for Mac, then search Köyümden software on FileHippo or Apple App Store.

Don’t find the EXE or DMG edition of Köyümden software? Finally, an Emulator can help you to install free or pro version of Köyümden on PC or Mac.

What’s New on Recent Edition of Köyümden

Conclusion of Köyümden Uploaded by

Hope the guide and method of installing Köyümden on PC like Windows and macOS will be super easiest for everyone. ercanaslan48 is updating Köyümden app gradually. So keep your eye on the WebAidLine to get the newest frequently uploaded by . And, regular visit on WebAidLine to get more apps like Köyümden.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *