Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu For PC Windows Mac Free Download

Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu for PC to install it on Windows 10, 11. A complete guide about how to download Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu software latest versions of Free, Pro and MOD even for mac, desktop, laptop. So, Install Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu Free Tools App in the easiest method on your Computer.

App Preview & Download

Kıble Ne Tarafta - Yön Bulucu poster
Kıble Ne Tarafta - Yön Bulucu screenshot 1
Kıble Ne Tarafta - Yön Bulucu screenshot 2

FAQ & User Guide of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu App

Bu uygulama ile Kıblenin yönünü doğru bir şekilde bulabileceksiniz. Düz bir zeminde oldukça tutarlı sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Bu özellik lokasyona göre çalışmaktadır ve Telefonunuzun Konum bilgilerini (GPS) özelliğini açmanız gerekmektedir. Buna ek olarak uygulama içerisinde Zikirmatik bulunmaktadır. Zikirmatik ise bildiğimiz zikir çekmek için satılan aparatların teknolojik versiyonu olarak düşünülebilir. Hadisler kısmında ise kaydırmalı kartlar şeklinde hadisler bulunmaktadır. Kabe canlı yayın kısmında ise Kabe’nin canlı olarak yayınlanan videosu uygulama içinde kullanılmıştır.

-Konuma göre kıble pusulası
-40 hadislik kaydırılabilir kartlar
-Zikirmatik (Titreşim açık/kapalı özellikli)
-Kabe canlı yayını

How To Download Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu To Install on PC Windows Mac

The APK edition of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu software is available for Android. If the app developer has developed an EXE file for Windows and DMG for Mac, then search Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu software on FileHippo or Apple App Store.

Don’t find the EXE or DMG edition of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu software? Finally, an Emulator can help you to install free or pro version of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu on PC or Mac.

  • Choose an Emulator like, NOX, MEMU
  • Download Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu from Play Store or Get APK from WebAidLine

What’s New on Recent Edition of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu

Conclusion of Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu Uploaded by 5.0 and up

Hope the guide and method of installing Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu on PC like Windows and macOS will be super easiest for everyone. is updating Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu app gradually. So keep your eye on the WebAidLine to get the newest frequently uploaded by 5.0 and up. And, regular visit on WebAidLine to get more apps like Kıble Ne Tarafta – Yön Bulucu.

Related Apps

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

PlayStoreFlag as inappropriateUrl